U preostale dvije utakmice 1. kola 1. Županijske lige viđeno je devet pogodaka, od čega je čeak pet završilo u mreži sućuračkog Jadrana na gostovanju u Prološcu.

Mladost (P) – Jadran (KS) 5:1 (3:0)
Proložac, stadion Šarampov
Suci: Drago Pavić, Mario Vrkić, Toma Galić
Strijelci: 1:0 Lončar 7', 2:0 Meter 10', 3:0 Milović 31', 3:1 Ratković 48', 4:1 Lončar 58', 5:1 M. Tolić 77'
Igrač utakmice: Ivan Lončar (Mladost P)

Teo Kardum neće po dobrome pamtiti svoj debi na klupi Jadrana iz Kaštel Sućurca. Gosti su u prvom kolu doživjeli poraz od velikih 5:1. Već nakon prvih deset minuta igre Sućurani su bili na dva pogotka zaostatka. Lončar i Meter ranim pogocima donijeli su svojoj momčadi značajnu prednost. Ona se do kraja poluvremena povećala na 3:0, a strijelac u 31. minuti susreta bio je Milović. Trener Kardum pokušao je s dvama izmjenama na poluvremenu prodrmati momčad. Ušli su Šiškov i Ratković, a potonji je samo dvije minute kasnije zatresao mrežu Biuka. No, nade za bilo kakav povratak potonule su deset minuta kasnije. Raspoloženi Lončar po drugi puta je matirao Perovića, a Mirko Tolić u 77. minuti postavio je konačnih 5:1.

Mladost (P):Biuk, Grabovac (82. Tomić), Maršić (70. R. Tolić), Češljar, M. Tolić (79. Strinić), Bandić, Lončar, Grabovac, Šakić (79. Dropuljić), Meter (70. Kujundžić), Milović. Trener: Mate Maršić

Jadran (KS): Perović, Čurčić (72. Bokšić), Katić, Marić-Arić, Radačić, Buzov, Kapitanović, Pavković, Grubišić, Kliškić (46. Šiškov), Šerić (46. Ratković). Trener: Teo Kardum