U susretima 8. kola 1. Županijske lige kaštelanski su klubovi upisali tek jednu pobjedu.

GOŠK – Primorac 1929 2:1 (1:1)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Christian Vrdoljak, Branimir Poljak, Mario Matijaš
Strijelci: 1:0 Karaman 3', 1:1 Franolić 6', 2:1 Simpson 71'
Igrač utakmice: Antonio Karaman (GOŠK)

Sva tri boda ostaju u Gomilici. Domaćin je boljom igrom u drugom poluvremenu stigao do nove prvenstvene pobjede čime se probio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Nakon što je u prvih šest minuta palo dva pogotka, napadačka realizacija se primirila sve do 71. minute kada Simpson zabija za konačnih 2:1.

GOŠK: L. Zec, Bučić (78. Baran), N. Zec, Vučemilović Grgić, Pezo, Karaman (90. Vrbat), Kovačević (78. Đuras), Dević, Simpson (85. Konsa), Maretić (90. Barada), Vučemilović-Alegić. Trener: Željko Škopljanac

Primorac 1929: Jakeljić, An. Barać, Gajić, Jurjević-Škopinić, An. Barać, Zebić, Jurić (86. Koštić), Kolovrat, Franolić, Ćurić (65. Kurir), Grković. Trener: Dragan Mitić

Jadran (KS) – Vinjani 1:2 (0:2)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Roko Radelić, Toma Galić, Toni Barić
Strijelci: 0:1 Bago 11' (11m), 0:2 Perković-Šantar 39', 1:2 Grubišić 69'
Igrač utakmice: Goran Perković-Šantar (Vinjani)

Novi rezultatski podbačaj priredili su nogometaši Jadrana. Gosti iz Vinjana s dva pogotka u prvom poluvremenu stigli stigli su do prve prvenstvene pobjede nakon osam kola. Iako je trener Kardum sve bacio u napad u drugom poluvremenu, uspjeli su postići samo jedan pogodak.

Jadran (KS): Perović, Čurčić, Katunarić, Kapitanović, Pavković (46. M. Grubišić), Ratković (46. I. Grubišić), Kliškić (62. Šiškov), Radačić, Šerić (54. Milković), Mrkonjić, Buzov. Trener: Teo Kardum

Vinjani: Kukulj, T. Slišković (66. Jonjić), Karin, Perković-Šantar, Lozo, Milas (88. Đuzel), Zlopaša, M. Slišković, Bago, Bušić, I. Slišković. Trener: Branislav Skeva

Omladinac – Val 1:0 (1:0)

Vranjic, stadion Kava
Suci: Nikola Večernik, Mislav Lolić, Marin Barić
Strijelac: 1:0 Gagić 38'
Igrač utakmice: Filip Gagić (Omladinac)

Na teškom gostovanju kod Omladinca nogometaši Vala doživjeli su drugi prvenstveni poraz. Presudio im je Gagić u 38. minuti susreta, jedini strijelac na utakmici.

Omladinac: Puharić, Zebić, Lozić, Ćopo, Podrug, Brdar, Vrgoč (89. Jukić), Rendić, Gagić (70. Banić-Škojo), Radmilo (56. Katić), Vrdoljak. Trener: Vinko Marača

Val: Rokov, Šimunović, Kovačević, A. Šarić, Livaja, Džanko, Stude (78. Družianić), Radanović (56. D. Šarić), Banovac (68. Stanković), Čeko, Belajić. Trener: Vinko Šarić