Nakon virtualne utrke Marjan Trail te utrka Promina Trail i Sinj Trail, ovog vikenda na Lastovu se održalo 4. Kolo Dalmatinske trail lige, na kojem su, među stotinjak natjecatelja iz nekoliko europskih država, nastupili i članovi Dračara iz HPD-a Kozjak te se okitili s dvije medalje.

Natjecatelji su nastupali u dvije dužinske kategorije, na stazi od 21 km i na stazi od 11 km.
U dužoj utrci pobjednici su bili Jadranka Žilić iz Dračara i Josip Toljan iz OKIT Vodice. Na kraćoj utrci slavili su Alen Bikić iz Kluba82 i Jelena Gugić Boko iz Aerobic studija Sinj.

Dračari su na utrkama nastupili sa šest članova, a osim najbolje u ženskoj konkurenciji na dužoj stazi Jadranke Žilić, medalju je osvojila, i to srebrnu, Jelena Sansević.
Dalibor Gašić u istoj utrci na stazi od 21 km bio je četvrti, a Jurica Marinović zauzeo je osmo mjesto.
Na kraćoj utrci od 11 km, Jure Žilić bio je peti kod muškaraca, a Marina Matijaca 11. kod žena.

Pred trkačima je pauza do kraja kolovoza, a onda slijedi  još nekoliko utrka  Dalmatinske trail lige i to Čvrsnica Ultra Trail na Blidinju, Vela Strka na Korčuli, Tisno Trail na Murteru, Kozjak Trail, koji će organizirati Dračari u Kaštel Sućurcu, Mosor Grebbening u Gatima te Vis Trail na Visu.