odbojka z

Bila je to uspješna subota za kaštelanske odbojkašice. Marina je očekivano savladala Veli Vrh rezultatom 3:0, a OK Kaštela je u Osijeku s 0:3 napravio ipak mali podvig i svladao istoimeni klub.

Osijek - Kaštela (25:18, 14:25, 17:25, 8:25)

U Osijeku su domaće bolje krenule i čak relativno lako dobile prvi set. No, od početka drugog seta kao da je neka druga ekipa Kaštela izašla na teren, djevojke su jednostavno pomele Slavonke. Čiji se kompletni raspad dogodio u četvrtom setu, gdje nidu uspjele doći niti do dvoznamenkastog broja poena. Kaštelanke su se ovom pobjedom stabilizirale u sredini poretka, a obzirom na izjednačenost lige iza trećeg mjesta, sve do te četvrte pozicije je otvoreno.

Marina - Veli Vrh (25:22, 25:21, 25:19)

Marina je pak doslovno rutinski odradila sastav iz predgrađa Pule. U ovoj pobjedi je izrotirano dosta igračica i Marina sada ima savršenih deset od deset u Superligi. A sljedeći vikend bi prema rasporedu trebale igrati s Mladosti, gdje bi se vidjelo tko je najveći favorit prvenstva. Doduše, moguća je i odgoda...